Hoymiles HMS-1600-4T Ηλιακό Microinverter
Κωδικός προϊόντος: 4892042
94 Σε απόθεμα.
Πληροφορίες αποθέματος
Scroll Location
49 Άνθρωποι που παρακολουθούν αυτό το προϊόν τώρα!
Περιγραφή
Προδιαγραφές:
  • Recommended module performance: up to 360W – 540+W (per module)
  • Mppt voltage range: 16 ~ 60V
  • Involving voltage: 22V
  • Maximum input voltage: 65V
  • Maximum input current: 4*13.3A
  • Maximum input cocaral closure current: 4*20a
  • Nominal output performance: 1600VA
  • Nominal output current: 7.83a
  • Nominal output voltage / range: 230V / 180-275V
  • CEC top efficiency: 96.50%
  • Ambient temperature range: -40 ~+65 ° C
  • Dimensions (BXHXT): 331 x 218 x 36.6 mm
  • Weight: 4.7kg
  • Housing classification: IP67
  • Max. input current: 4 × 14A